اسپری های رافونه

افشانه چند منظوره


یک پاک کننده قوی که سخت ترین جرمها، عمیقترین لکه های چربی و دوده رابا قدرت تاثیربخشی بالا پاک میکند. مواد اولیه مورد استفاده در فرمولاسیون این محصول دارای بیشترین خاصیت پاک کنندگی و در عین حال سازگار با انواع سطوح می باشند که علاوه بر تمیز نمودن سطوح، پلیمر موجود دراین محصول مانند یک لایه محافظ، روی سطح باقی می ماند و آن را نسبت به نشست مجدد انواع آلودگی و نیز گرد و خاک مقاوم می کند که سطح مورد نظر مانند روز اول درخشان به نظر برسد مواد شیمیایی مورد استفاده کاملا بی ضرر برای محیط زیست و انسان می باشد. قابل استفاده برای کلیه سطوح سخت مانند پلاستیک، سرامیک، استیل، سطوح فلزی رنگ شده، ماکروویو، بدنه یخچال، بدنه کامپیوتر و ... می باشد
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 750+250 ml تعداد در کارتن : 10 عدد

پاک کننده و لکه بر یقه و سرآستین


این محصول لکه بر قوی و از بین برنده چربی حاصل از عرق بدن و دوده در قسمت های یقه و آستین لباس، دارای مواد محافظت کننده الیاف پارچه می باشد که در اثر شستشوی مکرر لباس به پارچه آسیب نمیرساند، پاک کننده لکه بر یقه و سرآستین رافونه، با فرمولاسیونی ویژه با ایجاد لایه محافظ ازنشست ذرات چرک روی پارچه جلوگیری کرده و فرآیند شستشو را کوتاهتر میکند.همچنین این محصول با دو بسته بندی متفاوت بصورت اسپری و فوم برسدار به بازار عرضه گردیده است که در بسته بندی فوم از برس خیلی نرمی استفاده شده است که قابلیت سایش و پاک کنندگی را آسانتر میکند، این برس به دلیل نرمی و انعطاف بالا هیچگونه آسیبی به الیاف لباس وارد نمیکند.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد

اسپری شیشه شوی


شیشه پاک کن رافونه با فرمولاسیون متفاوت، لکه های ناشی از قطرات باران، گرد و غبار، دوده و آلودگی را از روی سطوح شیشه ای پاک میکند و به دلیل سرعت تبخیر بالا از روی سطوح، رد و لکه بر جای نمیگذارد. این محصول رایحه ای بسیار مطلوب جهت معطر نمودن فضا را دارد، قابل استفاده برای تمیز کردن شیشه های اتومبیل، پنجره منازل،ادارات، آیینه ها و کلیه سطوح شیشه ای و استیل .
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

شیشه شوی ضد بخار


شیشه شوی ضد بخار رافونه با فرمولاسیون جدید، پاک کننده و محافظت کننده سطوح شیشه ای می باشد، پلیمر موجود در این محصول باعث می شود که پس از اسپری شدن روی سطح به سرعت خشک شده ولایه پوششی شفافی را ایجاد می کند این لایه مانع از بخارگرفتگی سطح شیشه و آئینه می شود. این محصول علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا از جذب مجدد گرد و غبار و آلودگی روی سطح شیشه و آیینه جلوگیری می کند و با رایحه دلپذیری فضای مورد استفاده را معطر می کند وقابل استفاده در حمام، سونا، شیشه اتومبیل، شیشه های منازل، ادارات و کلیه سطوح شیشه ای می باشد.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد

پاک کننده شیرآلات و سینک ظرفشویی


پاک کننده ای با قدرت بالا جهت از بین بردن انواع رسوبات و لکه های برجای مانده به علت سختی آب و لکه های صابون از روی شیرآلات، سینک ظرفشویی و توالت و حمام می باشد، این محصول با از بین بردن رسوبات موجود دور سینک ظرفشویی و شیرآلات سبب ایجاد براقیت و درخشندگی بیشتر می شود. در فرمولاسیون این محصول از ترکیباتی استفاده شده که تاثیرات خورندگی ناشی از ترکیبات اسیدی را حذف کرده و با رایحه ای مطبوع کارایی محصول را به حداکثر می رساند.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 750 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 750+250 ml تعداد در کارتن : 10 عدد

پاک کننده سطوح چوبی


اسپری چوب رافونه، پاک کننده و براق کننده قوی سطوح چوبی نظیرکابینت، ام دی اف، مبلمان چوبی وسایر مصنوعات ازجنس چوب می باشد، فرمولاسیون این محصول به گونه ای طراحی شده که پس از استفاده سبب ایجاد لایه محافظی روی سطح چوب می شود که ازرسیدن تابش های مضرآفتاب که ازعوامل مهم دررنگ پریدگی چوب به مرور زمان می باشد جلوگیری میکندهمچنین پلیمر موجود دراین محصول مانند یک لایه محافظ، روی سطح باقی بماند و آن را نسبت به نشست مجدد گرد و خاک مقاوم می کند. با توجه به حساس بودن جنس مصنوعات چوبی نسبت به مواد شیمیایی، ترکیبات مورد مصرف دراین محصول ازپاک کننده های ملایم و سازگار و درعین حال موثر می باشد، استفاده از این محصول در مدت زمان طولانی سبب مقاوم شدن و در نتیجه افزایش عمر سطوح چوبی میشود.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد

گاز پاک کن


این محصول با فرمولاسیونی متفاوت و موثر به عمق لکه های چربی و سوختگی نفوذ کرده و آنها را به راحتی از روی سطح پاک می کند که درخشندگی را به سطوح آشپزخانه برمی گرداند. قدرت بالای این محصول سبب شده تا زمان کمتری برای پاک کردن صرف شود. همچنین به دلیل عدم حضور ماده (سود سوزآور) در فرمولاسیون از خورندگی روی قسمت های آبکاری شده جلوگیری میکند. مناسب برای از بین بردن لکه های چربی و روغن از روی سطوح استیل ولعاب اجاق گاز،باربکیو، فر و ماکروویو. رایحه مطبوع و مناسب این محصول از دیگر ویژگی های آن می باشد.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 750+250 ml تعداد در کارتن : 10 عدد

پاک کننده چرم


اسپری چرم رافونه محصولی فوق العاده جهت پاک و براق کردن وسایل چرمی می باشد، این محصول دارای مواد پلیمری می باشد که از نشست پرز و گرد و خاک روی سطح جلوگیری میکند، پس از استفاده از اسپری چرم رافونه لایه پوششی ایجاد می شود که از نفوذ جرم های سخت جلوگیری کرده و شفافیت و زیبایی اولیه سطوح چرمی را برمی گرداند. این محصول حاوی ترکیبات کاملا سازگار با محیط زیست وانسان می باشد. قابل استفاده برای مبلمان چرمی، کیف، کفش وسطوح چرمی داخل اتومبیل.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

فوم لکه بر فرش و مبل


فوم لکه بر فرش و مبل رافونه با فرمولاسیونی جدید به شکل کف، عمل لکه بری را به سرعت انجام می دهد. این محصول با حفظ رنگ الیاف و با قدرت پاک کنندگی بسیار بالا انواع سیاهی و لکه ها را حذف کرده و با عطری خوشایند فضا را معطر می سازد. قبل از استفاده لیبل پشت محصول را کاملا مطالعه نمایید.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

افشانه پلیمری پاک کننده پارکت


امروزه در دکوراسیون های سنتی ، کلاسیک و مدرن از پارکت استفاده میشود که نیاز به مراقبت دارد از آنجا که پارکت ها بسیار ظریف هستند لازم است از آنها در برابر خراشیدگی و کثیفی محافظت شود این محصول دارای قدرت پاک کنندگی بالا در مقابل چرک ، لکه و گرد و غبار می باشد. این محصول با فرمولاسیون خاص حاوی ترکیبات موثر و سازگار با پارکت است . پلیمر موجود در این محصول از طریق مکانیسم اصلاح سطح باعث تمیزی سطح میشود و از جذب آلودگی ها و گرد و غبار مجدد جلوگیری میکند و پاک کنندگی را آسانتر می سازد . سطح پارکت را براق میکند و هیچگونه اثر چربی مانند بجای نمیگذارد. به علت مصرف آسانتر برای مصرف کننده و مقرون به صرفه بودن این محصول صورت اسپری وارد بازار گردید..
مشخصات
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

افشانه پلیمری پاک کننده سنگ و سرامیک


این محصول به منظور استفاده روزمره در خانه ، محیط کار تولید شده است و به منظور پاک کردن لکه های آلی و غیر آلی از انواع سطوح سخت مثل کاشی ، سرامیک ، سنگ بکار میروند . این محصول با فرمولاسیونی خاص حاوی ترکیبات موثر و حلال های چربی و دوده است و در جهت محافظت و نگهداری از سنگ و سرامیک در مقابل نفوذ گرد و غبار و انواع لکه ها میباشد . کاملا با جنس سنگ و سرامیک سازگار بوده و بدون مات کردن سطح ، آنها را پاکیزه میکند . پلیمر موجود در این محصول باعث تمیز کردن سطح از طریق مکانیستم اصلاح سطح میشود بدین ترتیب که در اثر استفاده مکرر لایه ای نازک روی سطح می نشاند که از جذب آلودگی ها و گرد و غبار مجدد جلوگیری میکند و پاک کنندگی را آسانتر می سازد . این محصول باعث خوردگی و تغییر ظاهر سنگ نمی شود و بعد از استفاه هیچ گونه اثر و ردی بجای نمیگذارد . به علت مصرف آسانتر برای مصرف کننده و مقرون به صرفه بودن این محصول صورت اسپری وارد بازار گردید.
مشخصات
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد