محصولات نظافت منزل رافونه

مایع پاک کننده سرویس های بهداشتی


مایع پاک کننده سرویس های بهداشتی غلیظ رافونه با قدرت پاک کنندگی و براق کنندگی بالا و فرمولاسیونی متمایز بدون ایجاد خوردگی ناشی از ترکیبات اسیدی، سطوح را پاکیزه و درخشان می کند. این محصول تمامی میکروب ها و ویروس هارا از بین برده و آلودگی را از محیط پاک می کند. و برای سرویس های بهداشتی،روشویی،وان حموم،(کلیه سطوح سرامیکی)، سینک و شیرآلات (مخصوص سطوح استیل) قابل استفاده می باشد. و همچنین رسوبات سخت لکه های معدنی،کف صابون،لکه های آب،رسوبات آب و آهک را از بین می برد.
داشتن غلظت بالای این محصول علاوه بر این که باعث صرفه جویی در هزینه ها می گردد زمان بیشتری روی سطح باقی می ماند و عملکرد بهتری دارد.
مشخصات
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 9عدد

شامپو فرش و موکت


این محصول با فرمولاسیونی مناسب جهت شستشوی فرش های ماشینی، دستباف و موکت می باشد. در این محصول از ترکیباتی با خاصیت پاک کنندگی بالا و در عین حال سازگار با الیافت فرش استفاده شده است که ضمن حفظ رنگ فرش از تداخل رنگ ها نیز جلوگیری می نماید. شامپو فرش رافونه با کف مناسب انواع لکه ها را از بین برده و با رایحه مطلوب فضا را معطر می سازد.
مشخصات
حجم : 500 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12عدد

ژل شیرالات


پاک کننده ای با قدرت بالا جهت از بین بردن انواع رسوبات و لکه های برجای مانده به علت سختی آب و لکه های صابون از روی شیرآلات، سینک ظرفشویی و توالت و حمام می باشد، این محصول با از بین بردن رسوبات موجود دور سینک ظرفشویی و شیرآلات سبب ایجاد براقیت و درخشندگی بیشتر می شود. در فرمولاسیون این محصول از ترکیباتی استفاده شده که تاثیرات خورندگی ناشی از ترکیبات اسیدی را حذف کرده که با غلظت بالا سبب میشود که زمان بیشتری محصول روی سطح باقی بماند و اثر بهتری داشته باشد.
مشخصات
حجم : 400 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

ژل گاز پاک کن


این محصول با فرمولاسیونی متفاوت و موثر به عمق لکه های چربی و سوختگی نفوذ کرده و آنها را به راحتی از روی سطح پاک می کند که درخشندگی را به سطوح آشپزخانه برمی گرداند. قدرت بالای این محصول سبب شده تا زمان کمتری برای پاک کردن صرف شود. همچنین به دلیل عدم حضور ماده (سود سوزآور) در فرمولاسیون از خورندگی روی قسمت های آبکاری شده جلوگیری میکند. مناسب برای از بین بردن لکه های چربی و روغن از روی سطوح استیل ولعاب اجاق گاز،باربکیو، فر و ماکروویو. رایحه مطبوع و مناسب این محصول از دیگر ویژگی های آن می باشد.
مشخصات
حجم : 600 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

پاک کننده پارکت


این محصولی دارای قدرت پاک کنندگی بالا درمقابل چرک و لکه و گرد و غبار می باشد، پاک کننده پارکت رافونه با فرمولاسیونی متفاوت حاوی موادی است که علاوه بر محافظت پارکت از ترک خوردگی وخرابی پارکت در اثر نظافت روزانه جلوگیری می کند همچنین پلیمر موجود دراین محصول مانند یک لایه محافظ، روی سطح باقی می ماند و آن را نسبت به نشست مجدد انواع آلودگی و نیز گرد و خاک مقاوم می کند. به دلیل استفاده از مواد نرم کننده در این محصول حس لطافت را هنگام قدم برداشتن روی پارکت میتوان تجربه کرد، با رعایت نحوه استفاده ذکر شده روی لیبل، از تحریک بارالکتریسیته ساکن کف نیز جلوگیری می کند. تمیز کردن آسان بعد از استفاده محصول ورایحه لذت بخش و دلپذیر از دیگر ویژگی های پاک کننده پارکت رافونه می باشد.
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12عدد

پاک کننده سنگ و سرامیک


این محصول جهت تمیزکردن سطوح سخت مثل سطوح سنگی، گرانیت، مرمری و سرامیک می باشد که حاوی حلال های قوی چربی و دوده بوده و باعث سهولت نظافت سنگ وسرامیک می شود.این محصول حاوی ترکیبات موثر جهت محافظت و نگهداری سنگ و سرامیک در مقابل نفوذ گرد و غبار و انواع لکه ها می باشد. مایع پاک کننده سنگ و سرامیک رافونه دارای پاک کننده های قوی و سازگار با جنس سنگ و سرامیک بوده که بدون مات کردن سطح آنها را پاکیزه می کند. ماهیت قلیایی این محصول از خورندگی و تغییر ظاهر سنگ جلوگیری می کند. قابل کاربرد برای تمیزکردن لکه های روغنی کف پارکینگ ها، سیاهی و لکه های درز سنگ، سرامیک و کاشی های راه پله ها می باشد. رایحه بسیار خوشایند این محصول باعث معطرساختن فضای مورد استفاده می شود.
مشخصات
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12عدد

مایع پاک کننده کف و سطوح


مایع پاک کننده کف و سطوح رافونه مناسب جهت شستشوی دیوارها و کف و کلیه سطوح سخت میباشد، این محصول با ترکیبات پاک کننده بسیار قوی و غیر اسیدی و حلال های قوی از بین برنده دوده و چربی بدون ایجاد خش یا مات کردن سطح را تمییز و براق میکند، این محصول دارای مواد محافظ بوده که در اثر شستشوی مداوم آسیبی به رنگ دیوار وارد نمیکند و سطح مورد استفاده را مانند روز اول تمیز و درخشان میکند و با رایحه ای مطبوع فضا را معطر میسازد.
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12عدد

مایع پاک کننده سرویس بهداشتی (حاوی اسیدکلریدریک)


کفشوی اسیدی رافونه دارای حداکثر قدرت پاک کنندگی و جرم زدایی، علاوه بر کاربرد خانگی قابل استفاده در سرویسهای بهداشتی عمومی مانند رستوران ها وهتل ها و..که میزان آلودگی درآنها بسیار بالاست می باشد این محصول حاوی ترکیبات ضد عفونی کننده است که با از بین بردن باکتریهای بیماری زا از انتقال بیماری در این مکانها جلوگیری میکند،این محصول مناسب برای از بین بردن رسوبات سخت وزنگ زدگی است و انواع آلودگی را درمدت زمان کوتاه از بین میبرد. رایحه بسیارمطبوع این محصول فضای مورد استفاده را معطرمی سازد.
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

پاک کننده سرویس های بهداشتی


مایع پاک کننده سرویسهای بهداشتی رافونه با قدرت پاک کنندگی وبراق کنندگی بالابا فرمولاسیونی متمایز بدون ایجاد خوردگی ناشی از ترکیبات اسیدی سرویس ها را پاکیزه و درخشان میکند این محصول حاوی ترکیبات پلیمری میباشد که پس ازاعمال روی سطح مورد نظر آلودگی را به خود جذب کرده و به راحتی از روی سطح بلند میشود لذا فرآیند نظافت را برای مصرف کننده کوتاهتر میکند .
مشخصات
حجم : 800 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

لوله بازکن


محصولی با فرمولاسیون خاص که سخت ترین گرفتگی درمسیر لوله های فاضلاب،آشپزخانه وحمام را ازبین میبرد، فاز اول این محصول حلال چربی ها میباشد که پس از ریختن در محل گرفتگی انواع چربی را درخود حل کرده ومسیر را باز میکند فاز دوم مکمل فاز اول بوده وحلال موی فشرده و ضایعات دیگر میباشد که پس ازاستفاده از فاز دوم گرفتگی لوله به طور کامل باز میشود، مواد شیمیایی مورد استفاده در این محصول سازگار با محیط زیست بوده و پس از دفع از لوله ها تجزیه میشود. همچنین این محصول خاصیت ضد عفونی کنندگی نیز دارد.
مشخصات
حجم : 1150 ml تعداد در کارتن : 9 عدد