محصولات البسه رافونه

مایع ماشین لباسشویی


مایع لباسشویی رافونه با قدرت پاک کنندگی بالاوکف کنترل شده علاوه بر محافظت از بافت پارچه مانع از تداخل رنگ در لباس میشودو از نشست مجدد آلودگی در حین شستشو بر روی پارچه جلوگیری می نماید همچنین این محصول باعث شاداب ماندن رنگ پارچه نیز میشود.مایع لباس رافونه حاوی ترکیباتی است که با حذف سختی آب از آسیب دیدن سطوح داخلی ماشین لباسشویی جلوگیری می نماید.وهمچنین از ایجاد سفیدک روی پارچه جلوگیری مینماید.مایع لباس رافونه با اثر نرم کنندگی مناسب اتوکشیدن را راحت کرده وبا رایحه عطری مطبوع حس خوشایند پاکیزگی را میتوان تجربه کرد.
مشخصات
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 1500 ml تعداد در کارتن : 9عدد
حجم : 2000 ml تعداد در کارتن : 6عدد

مشکی شوی


مخصوص لباس های مشکی و تیره با فرمولاسیونی مناسب از بور وکمرنگ شدن لباس ها در هنگام شستشو جلوگیری کرده و با قدرت شویندگی ملایم از دوخت وبافت پارچه مراقبت می کند. با استفاده از مایع لباس مشکین شوی رافونه رنگ لباس های تیره تثبیت شده ،همچنین این محصول از تولید الکتریسیته ساکن جلوگیری کرده و علاوه بر سهولت در اتوکشی مانع جذب گردوغبار توسط الیاف پارچه میگردد.این محصول حاوی ترکیباتی است که با حذف سختی آب ازآسیب دیدن سطوح داخلی وموتور لباسشویی جلوگیری میکند، وبا رایحه ای خوشایند لباس را معطر میسازد.
مشخصات
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 1500 ml تعداد در کارتن : 9عدد

نرم کننده حوله و لباس


برای نرم ولطیف نمودن انواع پارچه، حوله، ملحفه و غیره بکارمیرود، این محصول ضد الکتریسیته ساکن بوده وبه همین علت مانع از جذب ذرات سبک وگرد وغبار به لباس میشود.فرمولاسیون این محصول به گونه ایست که پس از خشک شدن لباس فرآیند اتوکشی را آسان کرده وموجب صرفه جویی دروقت وانرژی مصرف کننده میشود.اسانس های مورد مصرف در این محصول از بهترین وپرطرفدارترین اسانس های عطری با ماندگاری طولانی میباشند. این محصول درچندین رنگ و رایحه برای سلیقه های متفاوت طراحی و به بازارعرضه شده است.
مشخصات
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12 عدد
حجم : 1500 ml تعداد در کارتن : 9عدد
حجم : 2000 ml تعداد در کارتن : 6عدد

پرده شوی


پرده شوی رافونه با فرمولاسیون ویژه برای شستشوی بهتر انواع پرده می باشد. این محصول دارای حلال های قوی دوده وچربی با قدرت پاک کنندگی بسیاربالا می باشد که درعین حال سازگاربا الیاف پارچه بوده و علاوه برازبین بردن انواع لکه وگردوغبار ودوده ناشی ازسوخت های فسیلی سبب درخشندگی ولطافت پارچه میشود، همچنین باحذف الکتریسیته ساکن ازجذب گردو غبار وذرات سبک جلوگیری میکند فرمولاسیون این محصول با استفاده از مواد اولیه شیمیایی خاص با کیفیت بالا میباشد که علاوه بر پاکیزگی ولطافت بیشتر باعث میشود پارچه تامدت ها نسبت به نفوذ انواع آلودگی مقاوم بماند.
مشخصات
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12 عدد

سفید کننده و ضد عفونی کننده


سفید کننده رافونه یک قلیای قوی میباشد که باعث سفید کردن و روشن کردن لباسها بر طرف کردن لکه ها وگندزدایی،از بین بردن باکتری ها، قارچ ها، کپک ها، هاگ ها و برخی ویروسها می شود. از دیگر کاربردهای این محصول گندزدایی از چاه های آب،گندزدایی محیط های بیمارستانی ،گندزدایی آب استخر،. اضافه کردن به فاضلاب و هرز آب ها بمنظور کاهش وکنترل بوی نامطبوع می باشد
نکات ایمنی: از استفاده همزمان این محصول با سایر مواد شوینده مخصوصا مواد اسیدی مانند کف شوی ها و پودرهای کف شوی جدا خودداری شود.
حجم : 750 ml تعداد در کارتن : 18 عدد
حجم : 1000 ml تعداد در کارتن : 12عدد
حجم : 2000 ml تعداد در کارتن : 6عدد
حجم : 4000 ml تعداد در کارتن : 4عدد